UCS Partner OÜ

M: (+372) 56 741  544
T: (+372) 666 1446

E: info@ucspartner.ee
A: Siduri tn 3-29, Tallinn, Harjumaa 11313

Registrikood: 14150128

KMKR: EE101924425

Swedbank IBAN: EE252200221065453552
SWIFT kood / BIC: HABAEE2X



Email again:

Helen Kalmus

Juhtivpartner

E: helen.kalmus@ucspartner.ee

T: +372 5343 1074

Allar Karu

Partner

E: allar.karu@ucspartner.ee

T: +372 520 3069

Merlin Kulbas

Raamatupidaja

E: merlin.kulbas@ucspartner.ee

Krista Lõoväli

Vanemraamatupidaja

E: krista.loovali@ucspartner.ee

Kersti Hartwich

Vanemraamatupidaja

E: kersti.hartwich@ucspartner.ee

Monika Meet

Raamatupidaja

E: monika.meet@ucspartner.ee

Ann Silva Elmaste

Raamatupidaja

E: annsilva.elmaste@ucspartner.ee

Heili Varris

Raamatupidaja

E: heili.varris@ucspartner.ee

Lola Liise Toome

Nooremraamatupidaja

E: lolaliise.toome@ucspartner.ee

Ave Sisask

Juhtivraamatupidaja

E: ave.sisask@ucspartner.ee

Dooni Sillat

Raamatupidaja

E: dooni.sillat@ucspartner.ee

Helen Lööndre

Nooremraamatupidaja

E: helen.loondre@ucspartner.ee

Viime teie raamatupidamise järgmisele tasemele

UCS Partner OÜ

M: (+372) 56 741 544

T: (+372) 666 1446
E: info@ucspartner.ee
A: Siduri tn 3, Tallinn, Harjumaa 11313

${item.title}
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.