Pikaajalise kogemusega ja aega väärtustav

Teenuse pakkumisel peame oluliseks paindlikkust ja professionaalsust, lähtudes kliendi eripärast ja soovidest. Väärtustame pikaajalist ja usaldusväärset koostööd.

Kogemusi üle 20 aasta

UCS Partner OÜ on pikaajalise kogemusega raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte, mis on loodud aastal 2016 kahe kaua tegutsenud  raamatupidamisbüroo liitumisel.

Olles koostööpartneriks erinevatel aladel tegutsevatele ettevõtetele, omame kogemust kinnisvara-, tootmis-, teenindus-, infotehnoloogia-, varahaldus- ja paljude teiste valdkondade organisatsioonide raamatupidamise korraldamisega.

180+ klienti

Meie klientide hulka kuulub mikro- ja väikeettevõtete kõrval ka kontserne, rahvusvaheliste kontsernide Eesti tütarettevõtteid ja raamatupidamise mõttes keerukaid tootmisettevõtteid.


12 tiimiliiget

Meie oma ala spetsialistidest koosnev tiim tegeleb igapäevaselt väga erinevate raamatupidamist ja maksundust puudutavate küsimustega, millega ainult ühe organisatsiooni raamatupidamise eest vastutavad raamatupidajad seisavad harva silmitsi.

Läbi ja lõhki finantsinimesed

UCS Partner OÜ on üle 20 aasta nõustanud nii ettevõtteid kui ka mittetulundusorganisatsioone ning ära teeninud nende usalduse. Pakume  professionaalseid ja terviklikke raamatupidamisteenuseid. Kõikidel meie inimestel on vähemalt maksu- ja/või raamatupidamisalane eriharidus ning tiimi peale kokku on erialase töö kogemust ligi 150 aastat.

UCS Partner OÜ on pikaajalise kogemusega raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientide hulka kuulub mikro- ja väikeettevõtete kõrval ka välisriigi ettevõtete kohalikke filiaale.

Helen Kalmus

Juhtivpartner

Kompetentsus

Igal meie kaastöötajal on kõrge finantsteadlikkuse aste.

Stabiilsus

Raamatupidamisteenus on stabiilne ja pidev. Ka siis, kui ettevõtte palgal olev raamatupidaja viibib puhkusel, on haige jms.

Kaasaegsus

Pidev uuenduste jälgimine seadusandluses ja finantsvaldkonnas.

Kvaliteet

Peame kinni siseeskirjadest. Viime läbi iga töötaja poolt täidetud töö tulemuste kontrolli.

Automatiseeritus

Rakendame automatiseeritud protsesse, mis säästavad teie tööaega ja raha.

Paindlikkus

Iga ettevõtte vajadused on erinevad. Töötame välja teile kõige efektiivsemad raamatupidamisteenuse lahendused.

Soovid liituda meie kollektiiviga?

Oleme entusiastlik ja sõbralik kollektiiv, kelle eesmärgiks on raamatupidamisteenuse pakkumine ja klientidega suhtlemine inimlikul tasandil. Teame, et professionaalse raamatupidaja töö ulatub numbritest kaugemale ning sellest tulenevalt anname oma parima, et saaksid kasutada oma täielikku potentsiaali.
Kui sulle pakub raamatupidamis- ja finantsvaldkonnas töötamine huvi, saada palun enda CV ja motivatsioonikiri aadressile personal@ucspartner.ee.

Viime teie raamatupidamise järgmisele tasemele

UCS Partner OÜ

M: (+372) 56 741 544

T: (+372) 666 1446
E: info@ucspartner.ee
A: Siduri tn 3, Tallinn, Harjumaa 11313

${item.title}
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.